Dnes vyšlo 15 článků

Manažerkou oddělení oborových služeb Seznam.cz se stává Kateřina Peštuková

Manažerkou oddělení oborových služeb Seznam.cz se stává Kateřina Peštuková

Obchodní tým internetové tuzemské jedničky Seznam.cz má od dubna nového člena, manažerku oddělení oborových služeb. Na tuto pozici nastoupila Kateřina Peštuková, která tak převzala po Milanu Šmídovi odpovědnost za oblast oborových služeb (Zboží.czSreality.czSauto.cz, aj.).

Peštuková do Seznamu přináší zkušenosti z mezinárodního obchodu. Jako ředitelka divize privátních značek společnosti Energizer/Edgewell dlouhodobě řídila mezinárodní tým pro expanzi ve střední a východní Evropě.

Peštuková nyní přichází z konzultačně vývojové agentury Lundegaard, kde působila na pozici Key Account Manager pro vybrané klíčové zákazníky a získávala zkušenosti z oblasti IT. „Ráda bych Seznam nakazila svou energií a radostí učit se nové věci. Pracovala jsem v různých oblastech, od státní správy, po telco, FMCG i IT a vždy se mi osvědčilo, že správná motivace lidí vede k dobré spolupráci, výsledkům, a navíc také k dlouhodobé spokojenosti v týmu. Věřím, že se nám to společně podaří i v Seznamu,“ říká Peštuková.

Zdroj, foto: blog.seznam.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru