Dnes vyšlo 15 článků

Máme dobré zprávy: Vine přežije

Není to dlouho, co Vine oznámil, že končí. Celý internet málem vyvěsil černou vlajku, uživatelé byli smutní. Nyní se ale ukazuje, že ještě nic není ztraceno. Vine přežije! Ale pouze jako aplikace pro natáčení videí, nikoliv sociální síť.

Stejně jako smutnou novinu i tohle sdělení společnost ventilovala přes Medium. Oznámili, že v lednu se z aplikace Vine stane pouze Vine Camera. Bude možné s její pomocí natočit šestisekundové video a potom ho poslat na Twitter nebo uložit do telefonu pro sdílení na jiných platformách.

vine-camera

Těžko říct, zda máme jásat nebo brečet. Na jednu stranu je fajn, že uživatelé budou moci dál nahrávat krátká videa pomocí aplikace, kterou znají, na druhou stranu zmizí celá komunita kolem Vine.

Každopádně je to pořád lepší než úplný zánik Vine. Třeba se toho nakonec Twitter ujme a vytvoří speciální kategorii pro procházení Vine videí nebo něco podobného.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru