Dnes vyšlo 15 článků

Julie, která má právo sedět, má za sebou divokou minulost

Julie, která má právo sedět, má za sebou divokou minulost

Od pondělí se webem šíří jako virus video paní, která má právo sedět. A vysoce se tohoto práva dožaduje. Asi není divu, že i ona má své čestné místo na Facebook stránce Divnolidí. Pokud však při narážkách na „Mám právo sedět“ ještě stále nevíte, o co jde, věřte, že byste se s tím měli seznámit. Co když to v metru potká i vás? Nebo dokonce někde jinde? Protože Julča se takhle chová prostě běžně.

Paní Julie Kusková Klímová má za sebou pestrou minulost, ničím se ale neproslavila tolik, jako videem z metra. Jde o to, že si Julie stěžuje na paní, která si odložila svůj velký kufr na sedadlo a tím jí znemožnila si na něj sednout. Šarvátka na videu není zachycena úplně od začátku, takže v záběru už Julie na sedadle v klidu sedí. Ale zřejmě to nemůže přežít, že si někdo vůbec dovolil svůj těžký kufr dát na sedadlo.

Julie se ohání dost hlasitými sprostými nadávkami a nereaguje na ostatní cestující, kteří se ji snaží utišit. Vyzývá jednu z přihlížejících cestujících, aby jí klidně jednu vrazila. A dotyčná to udělá. No podívejte se sami, Juliina reakce se stejně nedá popsat odpovídajícím způsobem. To prostě musíte vidět.

“Cestujícím podle přepravních podmínek není povoleno chovat se příliš hlučně. Mohou proto být vykázáni pracovníky DPP. V případě, že je člověk v MHD agresivní, doporučujeme kontaktovat policii,” uvedla tisková mluvčí Pražského dopravního podniku Aneta Řehková.

Video má takový úspěch, že se hned během následujících několika hodin od té doby, kdy se objevilo, začaly na Facebooku množit různé vtipné obrázky na toto téma. A vznikla také prozaicky nazvaná Facebook skupina: Mám právo sedět.

Fotomontáž na téma Mám právo sedět

Fotomontáž na téma Mám právo sedět

Fotomontáž na téma Mám právo sedět

A objevila se i jedna povedená parodie na Gangnam style ve stylu Já má právo sedět. V ní se vám představí i legendární označení jedné z cestujících: „ty kanále jeden zas*anej tlustej”.

S komentáři, že by Julie měla sedět spíš v Bohnicích, lidé nejsou tak daleko od pravdy. I její minulost je totiž dost pestrá a ne úplně normální.

Šušká se, že Julie byla údajně milenkou herce Pavla Landovského, který na to konto uvedl jen vyjádření „Kdo si to má pamatovat!“ a dokonce i Bohumila Hrabala.

To hlavní však teprve přijde. Paní Kusková totiž jednu dobu patřila mezi tzv. „holubí letku“. Pod tímto názvem se skrývají lidé, kteří se vydávají za novináře a snaží se dostat na společenské akce. Na jednu se pak vydala i včera. Byla spatřena v pražském hotelu Yasmin, kde se konala konference o řeckém jídle.

Tady Julii vyvádějí z jedné akce, na kterou se vetřela.

Tady Julii vyvádějí z jedné akce, na kterou se vetřela.

Teď ale přijde to nejvíce šokující. Julie je totiž v místě svého bydliště velmi známou firmou. Jak jsme viděli ve videu, často se chová agresivně, křičí a nadává.

„Zamordovala nám kocoura, ale policie s tím nic neudělala. Prožívali jsme s ní ohromné peklo, dokud jsme nepostavili dřevěný plot,“ uvedla paní Kristýna, která je ze stejné vesnice jako Julie.

Julie pak navíc sousedy tyranizovala házením výkalů na zahradu a po lidech házela kamením. Svoji sousedku pak například polévala ledovou vodou…

Jak to tak vypadá, stává se nám z Julči velká osobnost ne-li světového dění.

Zdroje: Metro, Extra, Prásk 

Komentáře

Nahoru