Mall.cz zavádí dopravu zdarma pro všechny objednávky a garantuje doručení do Vánoc

Internetový obchod Mall.cz zavádí dopravu zdarma pro všechny objednávky bez ohledu na jejich cenu. Ať už objednáte zboží za 100 korun anebo 5 tisíc korun, za dopravu nezaplatíte ani korunu, a to jak při vyzvednutí na výdejních místech, tak i při doručení na adresu. A dokonce vám jako jediný internetový obchod v České republice garantuje doručení zboží do Vánoc, i když ho objednáte 23. prosince 2016.

Pražští zákazníci si mohou zboží objednat ještě 23. prosince 2016 do 13:00 hodin, a to si potom osobně vyzvednout buď tentýž den, nebo následující den do 12:00 hodin na jedné z pražských poboček. V případě vyzvednutí na mimopražských pobočkách si zákazníci musí objednat do 22. prosince 2016 do 21:00 hodin. Ale pokud chcete doručit zboží na adresu, potom ho musíte objednat nejpozději 17. prosince 2016 do 23:59 hodin.

mall

Mall.cz, který má s 87 % největší pokrytí populace mezi českými e-shopy s komplexním sortimentem, v případě opoždění zásilky nabízí kompenzaci v podobě slevového poukazu v hodnotě 500 korun.

„Nechceme nabízet zákazníkům jen dárky či slevy, které v tomto hektickém období pomalu ani nestihnou využít. Soustředíme se na to podstatné a důležité – a to je rozptýlení jejich obav ohledně doručení zboží včas. Věříme, že tuto službu spolu s dopravou zdarma ocení,“ uvádí Jitka Dvořáková, Chief Sales Officer Mall Group.

Zdroj: Tisková zpráva

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru