Malé Pico kazetky navrátí život retro hry přímo na váš mobilní telefon

Pamatujete si na kazetové hry, které byli dostupné na konzole Nintendo, Gameboy a plno dalších? Smarthphony nyní přicházejí s obrovskými možnostmi. Pokud jste ochotni si připlatit, můžete si zahrát například hru Flappy Bird na Pico kazetce.

Pamatujete si ještě na doby, kdy jste hrály kazetové hry na konzolích jako je Nintendo, Gameboy a ostatních? Japonská společnost Beatrobo nyní se skvělým nápadem, jak se do těchto dob opět vrátit! Navíc nebudete potřebovat žádnou herní konzoly, bude vám k tomu stačit pouze mobilní telefon. Hry se budou prodávat na malinkých Pico kazetách. Kazety jsou rozšířenou technologií od společnosti Beatrobo. První kazety byly použity k prodeji hudebních a video obsahů v japonských obchodech Lawson HMV.

pico-cassette-2

Hry se dají uložit a hrát na jakémkoliv smartphonu

Každá kazetka se vkládá do stejného jacku, jako připojujete sluchátka. Všechny hry jsou přenosné. V případě, že si budete chtít hru zahrát na jiném mobilním telefonu, stačí ji pouze zapojit a můžete pokračovat tam, kde jste skončili.  Navíc hry nezabírají paměť, takže budete mít plno místa na ostatní věci.

pico-cassette

Zdroj: Theverge

Komentáře

Nahoru