Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Malé hvězdy opět zazářily na přehlídkovém mole

Oblíbená značka dětské kojenecké výživy Sunar ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem dala deseti dětem možnost zazářit na přehlídkovém mole. Všichni malí výherci se při přehlídce a doprovodných akcích mohli setkat také s dětmi některých slavných celebrit, např. Jankem Báry Špotákové, Davídkem Lucie Váchové či Anetkou Ivety Lutovské. O odpolední zábavu se pak postaral Michal Nesvadba se svojí show „To nejlepší z Kouzelné školky“. Tuto možnost děti získaly díky soutěži Hledá se hvězda Sunaru, která probíhala od května 2014 v České
i Slovenské republice. Celkem dorazilo 6 400 soutěžních kódů.

V soutěži však nevyhrávaly jen děti, ale také jejich maminky, které měly možnost zažít svět velkého modelingu na velkolepé akci Fashion for kids. Všechny maminky byly na večer nalíčeny profesionálními stylisty a měly možnost zapůjčit si exkluzivní šaty a být tak součástí večera po boku Terezy Maxové, Karoliny Kurkové či Bryana Adamse. Ten na večerní akci navíc zazpíval pět songů.

V soutěži o hodnotné ceny mohl vyhrát každý, kdo se zaregistroval a zaslal unikátní kód ze soutěžních samolepek, které se nacházely na baleních Sunar complex 2, 3 nebo 4 (600g). Každý, kdo zaslal se soutěžními kódy také video s malou hvězdou, byl automaticky zařazen do soutěže o hlavní cenu – účast dítěte na módní přehlídce pořádané ve spolupráci s Fashion for kids pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem. Každý malý model na přehlídkovém molu předvedl oblečení z kolekce Sunar Fashion Dana Kleinert 2014.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru