Malá USB sardinka uloží vaše data

Malá USB sardinka uloží vaše data

Netradičních flash disků bylo vyrobeno, nabídnuto a prodáno nespočet. Ovšem zajímavou novinkou je flash disk, který je zdoben vnitřnostmi malé rybky. Co na tento nový trend říkáte? Nejedná se jen o specifický design, který děsí nebo fascinuje.

Netradiční USB bylo vymyšleno v Japonsku. Na svém twitterovém profilu foto USB zveřejnil mladík s nickem: ni28_xp. K příspěvku napsal, že malinkou rybku používá jako elektronický úložný prostor. Skutečnost, že se do mrtvé rybky dají uložit informace kdekoho šokovala. Informace zveřejněná na sociální síti se tedy musela ověřit. Nakonec vyplavalo na povrch, že je rybka použita pouze pro konstruktivní účely.

Snímek obrazovky 2019-01-15 v 21.41.21

Ni28_XP je studentem chemie, který v současné době studuje pryskyřici. Právě do pryskyřice je rybka zalitá. Poznamenal, že je to ruční USB paměťová jednotka, která vám umožní vidět různé elektronické součásti spojené s malou rybou. Malé ryby jsou samozřejmě mrtvé, ale stali se nedílnou součástí designu.

Snímek obrazovky 2019-01-15 v 21.41.15

Nicméně PETA nemusí mít strach – ryby používané v těchto USB jsou stříbřité a prokládané sledí. Rybky ve skutečnosti pochází ze supermarketu a původně byly určeny ke konzumaci. Tento nevšední výrobek bude vystaven a snad i prodán na HandMade výstavě japonském Tokyu. Předpokládaná cena je 72 dolarů. Ale pozor, můžete dostat slevu 20 % a to v případě, že kreativního studenta sledujete na Twitteru.

Zdroj, foto: japansauce.net

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru