Dnes vyšlo 15 článků

Malá slevová kampaň Alzy aneb 13 dní (ne)spravedlnosti!

Oblíbená malá tiskárna s ještě oblíbenějšími funkcemi kopírování a skenování. Ideální volba pro každého, kdo chce rychle něco vytisknout nebo obšlehnout v kvalitě, která je bezproblémová i v roce 2018. Připomíná vám to něco? Ne? Nevadí, slevová kampaň Alzy to napraví! Aneb jak zrekapitulovat 13 dní ve funkci pomocí slev.

S bezesporu kreativní kampaní přišel největší internetový obchod s počítači a elektronikou v České republice – Alza. Ta reagovala na politické machinace posledních dní s vtipem a nadhledem, když slevy na dané zboží tematicky okomentovala. Alza využila kauzy plagiátorství ex ministryně spravedlnosti Taťány Malé. Pojďme si dát malou ochutnávku:

Místo „chci koupit“ je „chci titul“ a ten rozhodně chceme, takže se „proklikneme“ na stránku produktu.

Místo „chci koupit“ je „chci titul“ a ten rozhodně chceme, takže se „proklikneme“ na stránku produktu.

Bez smartphonu a nadsázky to prostě nejde

Máte ideální příležitost pořídit si levně smartphone, který rozhodně není pro srandu králíkům! Můžete do něj totiž nejen citovat  sami sebe, hlasitě se obhajovat, a pak říct, že to pokládáte, ale také si užít jeho parádní displej a rychlý chod aplikací. Tak přesně takhle Alza prodává Samsung Galaxy J5 Duos!

Bez kvalitní zdrojové literatury se taktéž neobejdeme...

Bez kvalitní zdrojové literatury se taktéž neobejdeme…

A proč jsou všude ti králíci? Odpověď je jednoduchá. I druhá diplomová práce ex ministryně Taťány Malé, která nese název „Mikroklimatické podmínky v chovu králíků“, vzbudila rozpaky…

To vše a mnohem více na: www.alza.cz/je-to-slevova-kampan.

Zdroje:Foto: Alza.cz

Vystudovala dvouobor Česká filologie-Mediální studia na FF UP v Olomouci. Ve volném čase ráda vysedává s dobrou knížkou po kavárnách. Odmala se věnuje házené a hře na příčnou flétnu. Učí se italsky, je ráda ironická, a naopak nesnáší aroganci.

Komentáře

Nahoru