Malá holčička napsala do Googlu, zda by nemohli dát tatínkovi jeden den volno. Místo toho mu dali dovolenou na celý týden

Malá holčička napsala do Googlu, zda by nemohli dát tatínkovi jeden den volno. Místo toho mu dali dovolenou na celý týden

V Googlu mají poměrně drsný pracovní režim. Přes všechny výhody, které jejich pracoviště nabízí, se najde jedna drobná chybka – pracovní doba. Pracovníci Googlu mají dovolenou pouze v sobotu, což znamená, že musí pracovat 6 dní. Holčičce se to nelíbilo, neboť chtěla strávit tatínkovy narozeniny s ním, napsala proto do Googlu dopis…

Pokud chcete poměrně rychle dostat pracovní dovolenou, máme pro vás malou inspiraci. Malé děvče se svým tatínkem chtěli oslavit jeho narozeniny. Tatínkovi to však nedovolovaly jeho pracovní povinnosti, neboť těžce dělá v celosvětově známém Googlu.

Malá Katie tedy zkusila štěstí. Vlastnoručně napsala dopis šéfovi z Googlu, jestli by nemohl na jeden den uvolnit tatínka.

Drahý Google pracovníku (zajímavý obrat, ale jak vidíte, je to v dopisu), můžete prosím udělat, aby můj táta dostal ve středu volno? Protože volno dostává POUZE v sobotu.

Od Katie
P.S. Má narozeniny!“
P.P.S. Víte, je přeci léto.“

o-GOOGLE-LETTER-570_zps860e683c

Asi každý, kdo by dostal takovýto list, by přikývnul. Proto, když tento kus papíru dostal do rukou otcův šéf Daniel Shiplacoff, byl jednoduše dojatý. Napsal proto obratem odpověď, která potěšila nejenom Katie, ale i tatínka.

Milá Katie, děkujeme za tvojí zajímavou poznámku a žádost. Tvůj otec pracoval tvrdě a udělal velké množství skvělých věcí pro Google. Při příležitosti jeho narozenin jsme se tedy rozhodli mu dát celý první červencový týden volno! Užívejte si!

pbdlKds-620x620_zpsce5ee07aZdroj: Refresher

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru