Tisková zpráva: MAKRO má novou digitální agenturu Etnetera

MAKRO má novou digitální agenturu Etnetera

Společnost MAKRO Cash & Carry ČR vybrala v tendru novou digitální agenturu. Vítězem je společnost Etnetera, která nahradí dosavadní agenturu Actum+ a bude pro MAKRO ČR připravovat emailingové kampaně, spravovat webové stránky a zpracovávat webovou analytiku.

Ve výběru agentury rozhodla vedle technických kompetencí především kvalita zpracovaných návrhů v porovnání s nabídkami konkurenčních agentur, které se tendru zúčastnily. Dále také rozsah kompetencí celé skupiny Etnetera Group.

Věřím, že jsme nalezli silného partnera, na kterého se budeme moci spolehnout při rozvíjení našich online aktivit a budoucí strategie. Zaměřovat se budeme především na rozvoj vícekanálového přístupu k zákazníkům, individualizaci nabídek a komunikaci služeb souvisejících s podporou konkrétních potřeb zákazníků,“ doplňuje Jan Koutný, manažer E- commerce.

Etn_logo

vybraná agentura začne pro společnost MAKRO pracovat se začátkem roku 2018.

O MAKRO

MAKRO je mezinárodní lídr, který se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravin. Společnost je zastoupená v 35 zemích a celosvětově zaměstnává 150 000 lidí. Ve finanční roce 2015/16 MAKRO dosáhlo prodejů ve výši 37 mld. EUR. Zaměřuje se na poskytování služeb odpovídajících specifickým potřebám velkoobchodních i maloobchodních zákazníků, a to na regionální i mezinárodní úrovni. Prostřednictvím svých obchodních značek MAKRO Cash & Carry, Real, služeb přímé distribuce a digitálních iniciativ MAKRO nastavuje standardy pro budoucnost: orientace na zákazníka, digitální řešení a udržitelné podnikání.

METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů a zaměstnává 100.000 lidí.

Zdroj: metroag.de

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru