Dnes vyšlo 15 článků

Majitelé iPhonu, podle Nokie jste zombie

Majitelé iPhonu, podle Nokie jste zombie

V pátek Nokia na YouTube zveřejnila novou reklamu na Lumii 925. Ta si dělá legraci ze zhoršené kvality fotografií iPhonu 5. Sténání, mrtvé oči a bílá kůže – tak Nokia ve své nové reklamě zobrazuje uživatele iPhonu.

Reklama má docela oprávněné téma. Krátce po zveřejnění iPhonu 5 se totiž ukázalo, že na některých snímcích se při fotografování zdroje světla objevuje barevný nádech.

iphone5_fotografie_barevny_nadech

Video ukazuje hromadu zombie, které vypadají, jako kdyby byly nepovedeně vyfocené (bledá kůže a červené oči). Zombie se přitom pohybují kolem člověka, který vypadá jako jejich budoucí oběť. Reklama s patřičnou hudbou tak nese téměř prvky hororu.

Nejnapínavější část nastává ve chvíli, kdy to už vypadá, že oběť se po vyfocení iPhonem také přidá mezi všechny zombie. Můžete být ale klidní. Vše dopadne dobře, ještě než k tomu dojde, reklama totiž skončí.

Že se jedná o reklamu na Lumii 925 a ne o trailer nějakého hororu se dozvídáte až na konci ze sdělení:
Nejlepší snímky za každého světla.
Dokonce i bez blesku.
Nová Nokia Lumia 925.

Vtipné je, že Nokia se moc neobtěžuje ukázat v reklamě samotnou Lumii 925, ta se tam objeví jen na pár sekund. Ve skutečnosti dostal více prostoru iPhone. S reklamním videem se firma ani nepochlubila na sociálních sítích nebo na oficiálním blogu, prostě ho jen zveřejnila na YouTube.

Nokia Lumia 925 představená minulý měsíc se může pyšnit 4,5 palcovým AMOLED displejem, RAM 1024 MB, pamětí 16 GB, procesorem s taktem 1500 MHz, operačním systémem Windows Phone 8, ale především 8,7 Mpx fotoaparátem. Nokia se snaží zapůsobit na uživatele, kteří jsou nespokojeni s kvalitou fotografií chytrých telefonů a nabízí i kvalitní fotografování v noci.

Zdroje: digitaltrends.com, mashable.com, applito.cz

Komentáře

Nahoru