Maddie’s Bake Shop: úspěšný byznys již ve 14 ti letech

Maddie’s Bake Shop: úspěšný byznys již ve 14 ti letech

Že je podnikání jen pro zkušené a otrlé? Nesmysl, jen další zbytečná výmluva. Příkladnou ukázkou je 14 ti letá Maddie.

Už 2 roky ve svém volném čase provozuje podnik vyrábějící cukrovinky na zakázku. Svoji firmu založila ve 12 ti letech a velmi se jí daří. Její podnik se jmenuje Maddie’s Bake Shop a jak již název napovídá, věnuje se přípravě propracovaných pečených cukrovinek. Na fotografii můžete vidět Maddie, jak stojí před celkem 360 ti sušenkami, které připravila pro jednu komerční akci v Charlotte.

Podnikání v potravinářském průmyslu není ničím snadným. Již při založení svého podniku si sama zajistila vlastní obchodní licenci, název webové domény a zajistila si potřebné dokumenty od Ministerstva zdravotnictví. O svém podnikání může říci, že je ziskové. Pravidelně platí daně a její klientela se neustále rozrůstá. Svůj podnik řídí srdcem, motivací a s neustávajícím nadšením.

Jejím nepsaným pravidlem je, že vždy připraví o něco více kusů sušenek, než si klient objednal. Dalo by se říci, že je to její tajemství úspěchu. Ovšem hned vedle jejího mladého věku, dospívající fantazii a čistou radostí z práce.

Zdroj, foto: madiesbakeshop.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru