M.I.A. – kontroverzní videoklip o uprchlících

Zpěvačka M.I.A. se tento týden vrátila na hudební scénu s videoklipem, který opět odráží její společensko-politické názory. V klipu se objevuje několik uprchlíků, kteří se snaží hledat lepší domov za hranicemi své země. Proto také název videoklipu „Borders“ neboli hranice. Tento videoklip je také jasným signálem toho, co zhruba můžeme očekávat od jejího nového hudebního alba.

Zpěvačka M.I.A. se rozhodla zhudebnit dnes tak kontroverzní společensko-politickou tematiku jako jsou uprchlíci. Nebojí se ve svém videoklipu vyjádřit své názory na celou situaci. Na YouTube má již tento videoklip téměř 4 000 zhlédnutí za deset hodin. Pod videem je spousta komentářů, většinou velice souhlasných. Jeden z nich například zní: „Je potřeba více takových umělců“.

2015-11-27_164458

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru