Dnes vyšlo 1 článků

M.I.A. – kontroverzní videoklip o uprchlících

Zpěvačka M.I.A. se tento týden vrátila na hudební scénu s videoklipem, který opět odráží její společensko-politické názory. V klipu se objevuje několik uprchlíků, kteří se snaží hledat lepší domov za hranicemi své země. Proto také název videoklipu „Borders“ neboli hranice. Tento videoklip je také jasným signálem toho, co zhruba můžeme očekávat od jejího nového hudebního alba.

Zpěvačka M.I.A. se rozhodla zhudebnit dnes tak kontroverzní společensko-politickou tematiku jako jsou uprchlíci. Nebojí se ve svém videoklipu vyjádřit své názory na celou situaci. Na YouTube má již tento videoklip téměř 4 000 zhlédnutí za deset hodin. Pod videem je spousta komentářů, většinou velice souhlasných. Jeden z nich například zní: „Je potřeba více takových umělců“.

2015-11-27_164458

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru