Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Lze vybudovat bankroll pro kurzové sázení z nuly?

Lze vybudovat bankroll pro kurzové sázení z nuly?

Pokud jste se již někdy o kurzové sázení zajímali, jistě vám neuniklo, že vsadit si již dávno neznamená trmácet se někam na pobočku, vypsat své tipy na papírek, předat je obsluze za okýnkem, zaplatit a počkat, než se vám vytiskne tiket. Díky online sázení vám tento proces zabere pouze několik vteřin, maximálně minut. Věděli jste také, že jako nově registrovanému sázkaři vám některé sázkové kanceláře poskytnou peněžní bonus bez nutnosti vkladu?

Peníze na sázení zadarmo?

Ano, sázkové kanceláře vám opravdu do začátku nabízí peníze zdarma na to, abyste si vyzkoušeli sázení na vlastní kůži. Nečekejte závratné sumy, ovšem i bonus v řádu stovek korun potěší. Proč by to dělaly? Na to existuje jednoduchá odpověď. Přivede jim to nové klienty. Každý, kdo jednou zažije opojení z vítězného tiketu, si to bude chtít v budoucnu zopakovat.

 

Co pro to musíte udělat?

K tomu, aby vám mohla sázková kancelář nějaký ten bonus přihrát, budete potřebovat účet. Registrace se bát nemusíte, je velmi intuitivní a zabere nanejvýš pár minut. Vyplníte registrační formulář, jenž se skládá z osobních údajů jako jsou jméno, příjmení, datum narození, e-mail a tel. číslo. Také si zvolíte uživatelské jméno a heslo. Následuje ověření e-mailu, popř. telefonu a vaše registrace je již téměř hotová. Slovo „téměř“ je užito záměrně, protože v tuhle chvíli máte založené tzv. dočasné konto, které je třeba potvrdit, a to buď na pobočce či kontaktním místě nebo podpisem kurýrovi, kterého za vámi sázková kancelář pošle. Tento poslední krok se liší podle sázkové kanceláře, u které si zakládáte účet.

Ideálně uděláte, když využijete, co nejvíce nabízených bonusů bez nutnosti vkladu. Abyste nemuseli hledat sami, přečtěte si článek Sázkové kanceláře: bonusy bez nutnosti vkladu, ve kterém se dozvíte vše podstatné.

 kurzove-sazeni-na-strance-sazeni-online

Kolik můžete dostat?

Jak již bylo zmíněno výše, jedná se o bonusy v řádech stovek korun. Každá sázková kancelář má připravené jiné lákadlo. Nejvyšší bonus bez nutnosti vkladu má pro sázkaře nachystaný SYNOTtip, u kterého si můžete po úplné registraci a doplnění bankovního účtu přijít na 500 Kč. Jednička na českém trhu, Tipsport, nabízí 150 Kč.

Pokud se vám adrenalin a pocit vzrušení při čekání na výsledek zalíbí a budete chtít do sázení investovat vlastní peníze, myslete na to, že sázkové kanceláře nabízí i velmi štědré bonusy k prvnímu vkladu, např. zmiňovaný Tipsport má pro nové sázkaře připraveno až 50 000 Kč.

Pro začínající a méně zkušené sázkaře je důležité nepodlehnout dojmu, že vyhrávat je snadné a není pro to potřeba nic dělat. Takové smýšlení by mohlo přijít pěkně draho. I kurzové sázení má svá pravidla a specifičnosti a pokud vás zajímá, jak spravovat váš bankroll, abyste nezbankrotovali či hledáte nějaké sázkařské strategie, zavítejte do online Akademie kurzového sázení.

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru