Lyft odpovídá Uberu, otevírá dalších 24 poboček v amerických městech

Lyft je další startup, který je přímým konkurentem nedávno zmiňovaného Uberu, který se též věnuje přepravě lidí. A protože konkurenční boje jsou po celém světě úplně normální, Lyft se rozhodl rozšířit základnu svých zákazníků. Odpovídá tak na nedávný čin zmiňovaného Uberu, který otevřel stou pobočku v čínském Pekingu.

Nedávno jsme vás informovali o otevření sté pobočky oblíbeného přepravního startupu, kterým byl Uber. Avšak jeho konkurent Lyft nemohl zaostat pozadu. Proč? Lyft totiž také rozšiřuje své obzory a otevírá pobočky v dalších tentokrát amerických destinací.

Dalších 24 poboček, to je úctyhodné

Podle vyrozumění na jejich oficiálním blogu, Lyft během pár hodin otevře v dalších 24 městech svoje pobočky, mezi ty „vyvolená“ města patří například Ann Arbor, Albuquerque, Kansas City, Omahu, Memphis, Bufallo, Fresno nebo Colorado Springs.

Lyft odpovídá na nedávný čin Uberu

A kolikátá to bude celkově pobočka? Konkurent Uber otevíral stou, Lyft otevírá celkově šedesátou. Jak jsem však říkal, Lyft nesměl zaostat, takže podobně jako druhá společnost i Lyft má pro zákazníky nějaký ten „speciální dáreček“. Jaký? Snížení veškerých cen o deset procent.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru