Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Lvl 2 by Strojtools

Vylepšení Lvl 2 by Strojtools zamířilo na světově známou crowdfundingovou platformu Kickstarter s unikátním setem pro upgrade NEJOBLÍBENĚJŠÍ hobby 3D tiskárny firmy Průša!

Po měsících vývoje přináší Strojtools na trh sadu výrazného vylepšení pro nejdostupnější a nejrozšířenější 3D tiskárny na světě – 3D tiskárny Průša MINI a Průša MINI+. Naším cílem bylo umožnit majitelům Průša Mini tiskáren, jejich upgrade na profi level, a tisknout tak s téměř nulovou odchylkou. Nyní máte i Vy možnost udělat ze své hobby tiskárny, tiskárnu profesionální.

Nadšenci ze Strojtools si všimli nepřesnosti u 3D tiskárny Průša Mini, a jelikož jich sami několik vlastnili, a ve všem ostatním jim skvěle vyhovovala, tak se nechtěli spokojit s jejich pouhou výměnou. A jelikož nejsou nadšenci pouze do 3D tisku, ale do výroby a tvorby nových věcí pustili se do vývoje setu vylepšení, který by již tak skvělou Průša Mini a Mini+ zdokonalil. Vznikl tak set Lvl 2 By Strojtools, který pomocí kombinace tisknutých součástech a výztuhy z pevnostního duralu docílí i s hobby tiskárnou Průša Mini zásadních změn v přesnosti tisku. S lehkostí zvládne tisk součástek, u nichž je potřeba 100% přesnost. Přidanou hodnotou je nejenom již zmiňovaná PŘESNOST, ale i ŠETRNOST díky tlumení vibrací a lepšímu kontrolovanému seřízení hlavy osy X.

Přestože vlastníte hobby tiskárnu, která je postavená jednoduše a je určena pro domácí užívání, Strojtools nabízí technologii, díky které můžete tisknout na profesionální úrovni, pozitivně optimalizovat přesnosti tisku a při tom nemusíte investovat do profesionálních tiskáren pro svoji spokojenost. Lvl 2 set umožňuje tisk bez odchylek. Tisk, který vás v samotném finále více, než potěší.

Řešení Lvl2 se skládá ze dvou částí. Částí, které si můžete sami vytisknout na své tiskárně dle dodaných dat od Strojtools a dále pevných částí, které vám přijdou poštou. Hlavním dílem zasílaných částí je unikátní výztuha osy X ze speciálního pevnostního duralu, kterou Strojtools, díky své hlavní činnosti ve výrobě prototypových dílů, vyrábí na sériových strojích určených pro automotive. Tím může zajistit extrémně vysokou kvalitu a zároveň nemusí investovat do nákupu nových drahých strojů.

Díky Lvl2 setu tak vaše Průša Mini získá řadu vylepšení. Nahlédneme-li do technického okénka, toto řešení přináší precizní SEŘÍZENÍ os X, Y, Z, vyšší PŘESNOST vytištěných dílů, omezení CHVĚNÍ, větší NOSNOST osy X, zlepšení POVRCHU tištěných dílů. Dále set CHRÁNÍ osy X proti poškození, nárazu a pádu a v neposlední řadě Lvl2 výhodou je snadná montáž a rychlé nastavení.

Současně přichází Strojtools se širší nabídkou tiskových podložek, než jsou na trhu nabízeny. V nabídce jsou 2 oboustranné, perforované podložky pro tiskárny Průša MINI, MINI+ a také pro Průša I3 MK3S, MK3S+. Podložky díky texturovanému povrchu mají téměř neomezenou životnost a efektivní přilnavost pro naprostou většinu tištěných materiálů. V rámci Crowdfundingové kampaně na Kickstarteru jsou v nabídce vzory honey comb a brick wall. Lze je však také vyrobit s individuální texturou dle přání zákazníka, která se pak přenese na vytištěný díl.

Cílem Strojtools je podělit se s Vámi o toto jedinečné uživatelské vylepšení prostřednictvím crowdfundingové kampaně na platformě Kickstarter, která již překonala 100 % svého cíle a umožnit tak všem nadšencům do 3D tisku pomocí setu Lvl 2 upgradovat svou tiskárnu, a tak i své výrobky a výtisky, stejně jako kdyby je tiskly na tiskárnách vyšších řad.

Kampaň naleznete zde: https://www.kickstarter.com/projects/1090218928/lvl-2-by-strojtools-for-prusa-3d-printers

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru