Dnes vyšlo 15 článků

Luxusní obleky na iPhone SE ze safíru, karbonu a dřeva

Luxusní značka Feld & Volk představila devět designů zadního těla pro čtyřpalcový iPhone SE. A k výrobě byly použity specifické materiály, jako safír, karbon či dřevo v různých barevných odstínech.

Velké popularitě se bezpochyby těší model Carbon All Black, který se vyznačuje strukturou uhlíkových vláken a vysoce lesklým safírovým logem Apple.

carbon all black

Carbon All Black, Zdroj: Feld & Volk

Ojedinělostí se pyšní model Rose, který je zahalen do tendru růžového odstínu karelské břízy. Logo jej vyrobené ze safírového skla. A logo u modelu Rose Love je ve tvaru srdce namísto nakousnutého jablka.

rose love

Rose Love a Rose, Zdroj: Feld & Volk

Model Jailbreak je v černo bílém provedení, na kterém se vyjímá zelené logo. A nechybí ani odlehčený model Stardust, který napodobuje Mléčnou dráhu.

jailbreak

Jailbreak a Stardust, Zdroj: Feld & Volk

Zdroj: Feld & Volk

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru