Luxusní marihuana od donáškové služby PotBox

Legalizace marihuany v USA vnuklo nový nápad mnoha byznysmenům, kteří založili donáškové služby. V současné době existuje několik donáškových služeb nabízející zelenou rostlinku. Pakliže prahnete po luxusu, dovolujeme si vám představit službu Potbox.

Marihuanová donášková služba Potbox svým zákazníkům dodává pouze marihuanu nejvyšší kvality, čímž posouvá tuto oblast podnikání na vyšší úroveň. Rostoucí zájem o službu Potbox dokazuje, že si lidé za kvalitu rádi zaplatí.

Potbox-8-1024x683

Potbox nabízí luxusní balení marihuany.

8 gramů marihuany ve stylovém balení

Hmotnost každé zásilky od Potboxu je osm gramů, přičemž ostatní donáškové služby nabízí pouze sedm gramů. Vedle samotné marihuany zásilka obsahuje informace o rostlině, o jejím genetickém dědictví a nechybí ani poznámky z předcházející degustace. Potbox uspokojí i náročnější klienty, kteří si chtějí vychutnat například marihuanu s příchutí čerstvých citronů.

Balení obsahuje také dva předpřipravené jointy, jež jsou utěsněné ve speciálních nádobkách, čímž je zaručena jejich čerstvost. Donášková služba zatím působí v San Franciscu Bay Area.

Jaká je cena luxusního balení?

Potbox měsíčně vyjde na 150 dolarů, což je v porovnání s ostatními donáškovými službami dvakrát vyšší cena. Služby, jako jsou Marvina a The Green Gros, nabízí mnohem nižší ceny (od 50 do 70 dolarů). Nicméně za kvalitu se platí.

Zdroj / Foto: The Verge / Potbox

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru