Dnes vyšlo 1 článků

Luxusní Lenovo Vibe X2, s kterým můžete vyjádřit svůj styl

Minulý měsíc se na českém trhu objevila další novinka od společnosti Lenovo, která obohatila svou kategorii chytrých telefonů o Lenovo Vibe X2. Tento smartphone vyniká především díky svému luxusnímu designu, který se skládá z více vrstev + kvalitnímu osmijádrovému procesoru MediaTek a inovativním příslušenství, které vyhoví snad všem uživatelům.

Tento skvělý smartphone si získal naši oblibu především kvůli originálnímu a nezaměnitelnému designu, díky kterému se nový Vibe X2 stává dominantou na trhu. Celkem coolovou věcičkou je vzhled ve třech různě barevných vrstvách. A přitom celková šířka telefonu je pouhých 7,3 mm. Osobně bych se možná bál operačního systému Android KitKat v4.4, který si jako řada jiných Androidů přinesl mnoho negativní kritiky – především po stránce celkového vyladění systému. Avšak v kombinaci s tímto smartphonem věříme, že nebudou žádné potíže.

VibeX2_LS_1

Kvalitní procesor + luxusní displej = skvělý výkon

Za zmínku stojí především srdce nového Vibu – procesor MediaTek MT6595 True8Core, který nabízí výkon i úsporu zároveň. Dalším faktorem, který vám zlepší využívání smartphonu je samozřejmě kvalitní 5″ Full HD displej, který mimojiné nabízí široký porozovací úhel.

Skvělý společník pro selfie fotky

Na své si nyní přijdou příznivci focení prostřednictvím chytrých telefonů. Vibe X2 proto skrývá dva výkonné fotoaparáty, které svým uživatelům nabízí řadu režimů či funkcí pro zkrášlování. Uživatelé Vibe X2 mouhou také bez jákékoliv námahy pořizovat kvalitní selfie fotky se svými známými prostřednictvím 5Mpx předního fotoaparátu. Na zádech je pak fotoaparát se 13 Mpx s automatickým ostřením a LED bleskem. Za zmínku ještě stojí 32GB sloužící jako interní paměť telefonu, což je pro takového fotografa celkem dostačující.

Focení selfies

Focení selfies

Zapojte se do soutěže o nejoriginálnější selfie s Lenovo Vibe X2

Každý, kdo do 14. prosince nahraje na facebookovou stránku Lenovo Czech formou příspěvku nebo pošle ve zprávě svou nejoriginálnější selfie, může vyhrát jeden ze tří telefonů Lenovo Vibe X2 a stát se tváří kampaně společnosti Lenovo. 10 fotografií s největším počtem „like“ („To se mi líbí“) postoupí do finále, kde nakonec porota vybere tři vítěze. Více informací a kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici na https://statictab.com/jrif4cv.

VibeX2_LS_3 VibeX2_LS_2 VibeX2_LS_12 VibeX2_LS_23 VibeX2_LS_24_UI VibeX2_LS_8_UI

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru