Luxusní inzerát na prodej bytu, který vás pobaví!

Na serveru bezrealitky.cz se objevil skutečně luxusní inzerát na prodej bytu v Praze – Záběhlicích. Autor si totiž s textem skutečně vyhrál. Vtipným způsobem popsal důvody prodeje bytu, jeho výhody i nevýhody a vše, co s sebou koupě tohoto bytu nese.

Možná, že jste již četli vtipně napsaný inzerát na prodej kočárku nebo vtipně podanou pracovní nabídku. Ale inzerát na prodej bytu jako je tento jste ještě určitě nečetli. Níže citujeme část textu inzerátu.

bezrealitky

„Prodám byt.
Je to moc hezký byt.

Přesto ho prodám.
Jinak bych musel prodat děti a ženu a těch pár tun věcí, co nám tu společně nashromáždili.

Má všechno, co takový byt potřebuje: dveře (a ne jedny!), okna, podlahy, stropy, vodu, elektriku, sousedy, koupelnu, garáž, záchod, internet, sklep, komoru, komodu, šatnu, atmosféru, hypotéku…

Ale popořadě.

Základem je výborná lokalita. Praha 10 alias Zátoka sviní. Bydlet tady Vám rozšíří politické obzory. Z oken bytu je vidět trocha Trojmezí, trocha zeleného protisvahu, trocha sídliště, trocha sousedů.
Byt je orientovaný na jih, západ a sever a dále na pohodu, klid a pocit bezpečí.
Je kousek od Botiče (potok), kousek od Hamru (rybník), kousek od školy, kousek od školky, kousek od domova důchodců. Na kopci je poliklinika a hřbitov. Pro každého něco.“

Celý textu inzerátu si můžete přečíst přímo na stránkách bezrealitky.cz

zdroj/foto: bezrealitky

 

Komentáře

Nahoru