Luxusní domek ve Francii, ve kterém přespíte zdarma!

V architektuře se často fantazii meze nekladou. A u domku ve tvaru soviček, který najdete v Bordeaux ve Francii, toto platí dvojnásob. Interiér je stejně zajímavý a originální jako exteriér. A navíc, v sovičkách můžete během svých letních výletů přespat zdarma! Tak hurá do Francie!

owl-cabins-camp-les-guetteurs-france-1a

V jihozápadní Francii, v regionu Bordeaux, byla postavena luxusní bouda ve tvaru tří soviček, která má sloužit zdejším táborníkům k luxusnímu odpočinku. Vznikla jako součást iniciativy, která povzbuzuje obyvatele z města, aby se vydali do přírody.

owl-cabins-camp-les-guetteurs-france-11

owl-cabins-camp-les-guetteurs-france-3

owl-cabins-camp-les-guetteurs-france-2

Tato unikátní stavba má tři podlaží, je vybavena bílými postelemi ve tvaru kruhu a nabízí výhled na okolní mokřady. Navrženy a konstruovány jsou firmou Zebra3. Zaujaly vás tyto sovičky? Tak hurá do Bordeaux!

zdroj/foto: zebra3.org

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru