Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Luxoft vydal prohlášení o registraci při primární nabídce akcií

Luxoft Holding, Inc, dceřiná společnost firmy IBS Group Holding Limited, předložila americké Komisi pro obchodování s cennými papíry (SEC) prohlášení o registraci v souvislosti s navrhovanou primární nabídkou svých akcií třídy A. Počet akcií, které budou nabízeny, a cenové rozmezí zatím nebyly stanoveny. Společnost Luxoft požádala, aby byly její akcie třídy A zalistovány na newyorské burze cenných papírů pod symbolem “LXFT”.

Odbornými poradci navrhované nabídky jsou společnosti UBS Limited, Credit Suisse Securities (USA) LLC, J.P. Morgan Securities LLC, VTB Capital plc a Cowen and Company, LLC. Kopii předběžného prospektu týkající se této nabídky můžete získat od společnosti UBS Securities LLC, telefonicky na čísle 1-888-827-7275 nebo poštou na adrese: Prospectus Department, 299 Park Avenue, New York, NY 10171; od společnosti Credit Suisse Securities (USA) LLC, na čísle 1-800-221-1037, nebo na adrese: Prospectus Department, One Madison Avenue, New York, NY 10010, nebo emailem na adrese newyork.prospectus@credit-suisse.com; od společnosti J.P. Morgan Securities LLC, telefonicky na čísle 1-866-803-9204 nebo poštou na adrese: Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717; od společnosti VTB Capital plc telefonicky na čísle +1 646-527-6313 nebo poštou na adrese 452 Fifth Avenue, 23rd Floor, New York NY 10018; nebo od společnosti Cowen and Company, LLC, telefonicky na čísle 1-631-274-2806 nebo poštou na adrese Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717.

Prohlášení o registraci týkající se těchto cenných papírů bylo americké Komisi pro obchodování s cennými papíry (SEC) předloženo, ale zatím nenabylo platnosti. S těmito cennými papíry se nesmí obchodovat ani nesmí být nabízeny k prodeji předtím, než výše uvedené prohlášení o registraci vstoupí v platnost. Tato tisková zpráva nepředstavuje nabídku k prodeji nebo pobídku k odkupu výše popsaných cenných papírů ani nenahrazuje nabídku, pobídku nebo prodej v jakékoli jurisdikci, ve které je taková nabídka, pobídka nebo prodej nezákonná.

O společnosti Luxoft

Společnost Luxoft je přední poskytovatel služeb v oblasti vývoje počítačových programů a moderních řešení v oblasti informačních technologií pro klienty z celého světa, zejména pro velké nadnárodní společnosti. Služby společnosti Luxoft zahrnují vývoj a podporu klíčových a rozhodujících softwarových aplikací, vývoj a testování produktů a technologické poradenství. Řešení společnosti Luxoft jsou založena na vlastních chráněných produktech a platformách, které mají přímý vliv na výsledky podnikání klientů a přispívají k soustavné modernizaci.

Kontakty

Kontakt pro investory:

Luxoft

Alina V. Plaia

Tel: +1-212-964-9900 linka 2404

Vedoucí pro externí komunikaci

Zdroj: Luxoft

Tuto tiskovou zprávu si můžete prohlédnout online na adrese:

https://www.businesswire.com/news/home/20130522006739/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru