Lundegaard posílila trojice zkušených odborníků na project management a UX

Lundegaard rozšířil svůj tým o 3 nové tváře. Do Lundegaardu přechází Radek Vít, Emil Hampejs a Michal Krčmář. Společnost Lundegaard byla založen v roce 1998 a od té doby se snaží klientům rozšiřovat a zefektivňovat jejich úspěšné podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. V roce 2002 dokonce iniciovali vznik oborové asociace dodavatelů internetových řešení – Asociaci BIZ.

Radek Vít bude zastávat pozici PMO leadera a povede tým projektových manažerů v Lundegaardu. Radek je ostřílený projektový manažer s více než 7 letou zkušeností z oboru. V předchozím působišti zastával pozici senior e-commerce project manažera ve společnosti Summit UK, kde se podílel na realizaci e-commerce projektů převážně pro britský trh. Radek Vít je také expertem na e-commerce platformu Magento, na které pomáhal vybudovat kupříkladu eshop Mountfield. Mezi další projekty, na nichž se podílel, patří nový web cestovní kanceláře Fischer.cz anebo webový portál Kudyznudy.cz.

12992990_10209098406438756_877023465_n

Lundegaard posílili UX konzultanti Emil Hampejs a Michal Křčmář

Tým poskytující služby v oblasti konzultací, návrhů a digital performance pro online business posílil Emil Hampejs, senior UX designér, který se v oboru pohybuje více než 14 let. Emil dlouhodobě připravoval a pomáhal realizovat návrhy omnichannel řešení pro přední firmy z oblasti energetiky (ČEZ, E.ON) a pomáhal bankovním institucím jako AirBankČeskomoravská stavební spořitelna a Erste Group.

13010016_10209098406478757_1633531237_o

Poslední novou tváří je Michal Krčmář, který bude zastávat pozici senior UX / digital performance konzultanta. Do Lundegaardu přešel ze společnosti Profinit, v předchozích letech pracoval kupříkladu pro farmaceutický gigant MSD anebo český start-up Socialbakers. Michal je také specialistou na inbound marketing a již několik let se stará o IT portál Objevit.cz s několika milionovou návštěvností.

„Jelikož poptávka ze strany klientů po našich službách z oblasti projektového řízení rok od roku dramaticky narůstá a stejný trend zaznamenáváme také v oblasti korporátního UX, rozhodli jsme se výrazněji posílit náš tým. Získali jsme jednoho velice zkušeného projektového manažera a dva UX experty, kteří přináší do naší firmy velice cenné know-how. Tento krok nám má nejenom pomoci udržet si pozici jedné z top českých firem v oblasti projektového řízení, UX a návrhu korporátních omnichannel řešení, ale nábor takto zkušených konzultantů má také přispět k tomu, že budeme stále pozitivně vnímáni jako firma přinášející inovace a strategické konzultace v rámci probíhajících digitálních transformací u našich klíčových zákazníků. To vše vždy se silným důrazem na obchodní výkon a jasnou přidanou hodnotu u všech navrhovaných řešení,“ říká Jan Procházka, Director for digital solution consultancy & design společnosti Lundegaard.

13023420_10209098406398755_12494741_n

Komentáře

Nahoru