Dnes vyšlo 15 článků

Lundegaard nově přijala Jakuba Churého, odborníka na marketingovou komunikaci

Lundegaard nově přijala Jakuba Churého, odborníka na marketingovou komunikaci

Společnost Lundegaard, dodavatel kvalitních a neotřelých internetových řešení, v září nově přijala do pozice hlavního analytika a vedoucího výkonnostního marketingu Jakuba Churého. Ten má silné zkušenosti v oblasti jak analýzy, online marketingu a komunikaci s klienty, tak jako skvělý lídr týmů.

 

Jakub Churý vystudoval Magisterský titul v oboru Marketingová komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Během studia se věnoval propagaci v soutěži Miss Academia a také se účastnil stáží na Stamford International University v Bangkoku v rámci MBA programu (2013 – 2014) a 4 měsíce ve společnosti Puntura, a. s. v Praze. V Puntuře po studiích pracoval jako manažer marketingu, kde měl odpovědnost za veškeré online marketingové aktivity. Na jaře 2015 nastoupil do firmy Actum. V Actumu se během dvou let vypracoval až na vedoucího týmů řešících analýzu a maximalizaci výkonu klientských kampaní a platforem. Krom toho měl například odpovědnost za PPC, RTB, YT, FB, Affiliate a SEO aktivity a konzultoval s klienty.

 

Všechny tyto zkušenosti využije na své nové pozici ve firmě Lundegaard. Lidé, kteří měli možnost s ním pracovat, na něm oceňují především jeho schopnost jít přímo a chytře k věci, více pracovat, než mluvit a také pracovní zápřah a zdárnost dotáhnout věci do konce. Je velmi schopným lídrem, kdy celý tým i projekt tlačí před sebou, stále ochoten pomoci a společnému úsilí dokáže dát výsledek.

 

kuba-chury-web

 

V Lundegaardu bude Jakub budovat silnou kompetenci v oblasti výkonnostního marketingu, analytiky a tím i zvyšování výkonnosti klientských digitálních řešení. I zde bude pracovat v online marketingových disciplínách jako PPC, RTB, Affiliate či SEO, a také s analytickými nástroji Google Analytics, Adobe Analytics či Piwik. Ke své nové pracovní pozici Jakub dodává: „Lundegaard pro mě znamená výzvu a obrovskou příležitost se zase posunout o něco dál. Přináším zkušenosti s analýzou a řízením výkonu a těším se na spolupráci a formování podobně zaměřených týmů i v Lunde.”

Mimo pracovní oblast jezdí Jakub na motorce, cestuje, hraje na kytaru a rád si zacvičí. Tým Lundegaard se na něj těší a věří, že určitě zapadne.

 

O společnosti Lundegaard

 

Lundegaard působí na trhu od roku 1998 a pomáhá svým klientům rozšiřovat a zefektivňovat podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. Staví rozsáhlé a neotřelé weby a portály, modernizuje jejich různá řešení, vymýšlí a realizuje nové online služby.

 

V roce 2002 společnost dokonce iniciovala vznik oborové asociace v České republice, Asociace.biz, která sdružuje významné společnosti dodávající na český trh internetová řešení s měřitelným přínosem. Tato asociace má skvělé cíle, usiluje například o prosazování pravidel etiky a morálky v oboru, zájmů prospěšných všeobecně pro uživatele internetu, či zvyšování kvality produktů. Lundegaard je také členem UX Asociace, která sdružuje zájemce o návrhy uživatelských řešení, jejich použitelnost a přístupnost.

Lundegaard se pravidelně umisťuje v předních příčkách v soutěži WebTop100, která hodnotí práci 100 největších českých společností. Aby taky ne, má ve svých řadách zkušený tým programátorů, analytyků, designérů, konzultantů, a dalších vysoce kvalifikovaných odborníků. Ti vždy navrhnou produkt klientovi přímo na míru, starají se o jeho modernizaci a doplňování nových funkcí dle potřeb zákazníka a naleznou nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. 

 

Zdroje: lundegaard.eu, asociace.biz, linkedin.com

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru