Lundegaard na Slovensku oslavuje 10 let své existence

Společnost Lundegaard Slovensko s.r.o., alokované pracoviště Lundegaardu zabývající se vývojem .NET aplikací, oslavuje 10 let své existence.

V posledních letech slovenský tým posílila spousta osob – HTML kodéři, databázoví specialisté a testeři. A tím společnost dokázala pokrýt neustále rostoucí poptávku po jejích službách. Aktuálně slovenská pobočka sídlí na adrese Letná 45 v Košicích, kde se provádí testování všech projektů Lundegaardu. Kontroluje, aby kvalita výstupů odpovídala interním standardům.

10th-lunde-sk-anniversary_v2b_2

Slovenský tým odhaluje chyby a bezpečnostní nedostatky řešení, a to díky testování a standardních manuálních a automatických testů. Hlavou slovenského quality assurance je Denisa Soltészová.

Slovenské testovací centrum využívá možnosti digitální technologie, aby mohlo efektivně spolupracovat se všemi týmy Lundegaardu. A klienti začali využívat služby quality assurance centra pro jejich vysokou úroveň.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru