Lukáš Kovanda nastupuje do makléřské společnosti Cyrrus

Lukáš Kovanda se stává hlavním ekonomem makléřské společnosti Cyrrus, ve které bude mít na starosti makroekonomické analýzy. Donedávna působil ve stejné pozici u finanční skupiny Roklen.

Lukáš Kovanda bude pracovat především na tvorbě makroekonomických analýz a prognóz a jejich komunikaci klientům a širší veřejnosti.

lukas-kovanda

Zdroj: LinkedIn

„Jeho zkušeností hodláme využít v rámci posílení našeho analytického zázemí,“ říká Martin Kozumplík, předseda představenstva společnosti Cyrrus.

Lukáš Kovanda má bohaté zkušenosti v oblastech akademie a vědy. Přednáší na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické. Také je členem vědeckého grémia České bankovní asociace. A má místo ve správní radě Institutu ekonomického vzdělávání.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru