Dnes vyšlo 15 článků

Lukáš Kovanda nastupuje do makléřské společnosti Cyrrus

Lukáš Kovanda se stává hlavním ekonomem makléřské společnosti Cyrrus, ve které bude mít na starosti makroekonomické analýzy. Donedávna působil ve stejné pozici u finanční skupiny Roklen.

Lukáš Kovanda bude pracovat především na tvorbě makroekonomických analýz a prognóz a jejich komunikaci klientům a širší veřejnosti.

lukas-kovanda

Zdroj: LinkedIn

„Jeho zkušeností hodláme využít v rámci posílení našeho analytického zázemí,“ říká Martin Kozumplík, předseda představenstva společnosti Cyrrus.

Lukáš Kovanda má bohaté zkušenosti v oblastech akademie a vědy. Přednáší na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické. Také je členem vědeckého grémia České bankovní asociace. A má místo ve správní radě Institutu ekonomického vzdělávání.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru