Lukáš Bašta, spolutvůrce projektu Applikace, šéfuje obsahu v Konektor Social

Digitální agentura Konektor Social přivítala ve svém týmu Lukáše Baštu, který bude pracovat v nově vytvořené pozici šéfa obsahu. V jeho kompetenci bude sjednocení obsahových strategií pro významné klienty, jako jsou Česká spořitelna, Milka, Hollandia či Sazka. Lukáš Bašta původně pracoval na projektu Applikace, kde měl pod svými křídly vedle správy obsahu také televizí pořad a sociální sítě.  

„V pozici head of content bude zodpovídat za klíčové projekty agentury a jejich supervizi  z hlediska obsahu. Agentura používá obsah ve všech formách (textový, multimediální). Pracujeme s opinion leadery, YouTubery, celebritami. Stavíme weby a obsahové huby, pracujeme s placenými kanály, a to vlastněnými, sdílenými i získanými. Úkolem šéfa obsahu je sladit veškerý obsah na jednotlivých klientech do jednotného proudu,“ uvádí Rostislav Starý, spolumajitel agentury Konektor Social.  

12274323_10206894917483847_1812947403489406231_n

Lukáš Bašta, Zdroj: Facebook

Lukáš Bašta je jméno, které hraje roli také u dvou startupů. Stal se spoluzakladatelem aplikace Flinq a projektu To je masáž!, přičemž v obou případech měl na starosti grafický design, marketing a PR. V minulosti dokonce pracoval jako editor časopisů o hrách Score a webu TN.cz.

Zdroj / Foto: Médiář

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru