Lucie Leixnerová se stává tiskovou mluvčí Moneta Money Bank

Lucie Leixnerová se stala od ledna 2016 novou tiskovou mluvčí bankovního domu Moneta Money Bank. Ve funkci tiskové mluvčí tak vystřídala Miladu Veselou.

Lucie Leixnerová pracovala od roku 2005 do roku 2012 ve společnosti Telefónica (později O2) na mnoha PR projektech. Dále měla na starosti vztahy s médii a podílela se na realizaci interního zaměstnaneckého časopisu. Od roku 2013 působila téměř dva roky v Ogilvy PR, kde vedla komunikaci pro producenta platebních karet MasterCard a organizovala projekt Obchodník roku.

lucie leixnerová

Zdroj: LinkedIn

V roce 2015 nastoupila do Moneta Money Bank jako součást týmu externí komunikace, přičemž se starala o komunikaci s novináři, organizaci eventů a tiskových konferencí a rozvoj sociálních sítí banky.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru