Lucent 1.0. – První výkonný mikroprojektor

Lucent 1.0. je revoluční produkt, který v sobě spojuje výhodu extrémního kontrastu a extrémního rozlišení. Díky těmto vlastnostem tento mikroprojektor poskytuje až neobyčejně realistický obraz.

Lucent 1.0. je další startup, který se objevil na crowdfundingovém webu Indiegogo. Tento výkonný mikroprojektor vyniká výbornou svítivostí, tichým provozem i vysokou životností baterie.

lucent

Digitální TV

Projektor Lucent 1.0. má vestavěný TV tuner, který podporuje DVB-T, DVB-T2, ISDB-T a ATSC.

Lucent III

lucent2

Vysoká životnost baterie

Projektor má vestavěnou dobíjecí lithium-polymerovou baterii, která zařízení umožňuje projekci po dobu 4 hodin bez externího napájení.

Tichý provoz

Díky SSD disku projektor pracuje tiše.

Uživatelské prostředí

Projektor je kompatibilní se systémem Android 5.1. a je k němu možné stáhnout si jakoukoliv aplikaci pro Android z Google Play. Pro lepší použitelnost a snadný přístup je také poskytována bezdrátová myš a Bluetooth klávesnice.

lucent IV

K projektoru jsou také nabízeny 3D brýle :-)

lucent bryle

Tento mikroprojektor můžete pořídit na Indiegogo od 150 dolarů, tedy cca 3750 Kč.

Zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru