Dnes vyšlo 15 článků

LowCostRace: Nová soutěž pro nadšené cestovatele!

Máte rádi cestování? Díváte se s oblibou na dokumenty, ve kterých lidé cestují po různých zemích světa a zažívají přitom úžasné, doslova nezapomenutelné chvíle? Chcete něco podobného zažít i vy? Nyní máte šanci! Přihlaste se do soutěže LowCostRace, vezměte s sebou parťáka, 2 500 Kč a vzhůru za dobrodružstvím!

lowcostrace

LowCostRace je speciální závod pro nadšené cestovatele. Sledujete s oblibou například Trabanty, kteří se již po několikáté vydali na cestu kolem světa? Zažijte něco velkého i vy. Vyzkoušejte si, jaké to je, cestovat po nádherných místech s pár korunami v kapse. Od luxusních zážitků vás dělí pouze registrace s vaším parťákem nebo parťačkou a zaslání videa. Času máte dost, registrace se uzavírají až 30. června 2017.

A jak celý nápad vznikl?

Miky, zakladatel zájezdu, se v roce 2014 přihlásil soutěže, kterou pořádal Red Bull. Jednalo se o závod po Evropě, kde byla jediným platidlem okřídlená pitíčka. Přes veškerou snahu je však do soutěže nevzali, ze 104 uchazečů brali jen dva. A tak se Miky rozhodl zorganizovat vlastní soutěž, která měla být výzvou pro pár kamarádů. Dnes se ale můžete přihlásit i vy.

zdroj/foto: lowcostrace

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru