Lov Pokémonů na Slevomatu!

Lov Pokémonů ovládl svět. Hra se stala absolutním hitem léta a zaplnila internet včetně sociálních sítí. Slevový portál Slevomat dnes nabízel hodinu lovení Pokémonů se zkušeným trenérem Jirkou v Praze na Vinohradech za pouhých 149 Kč. Tato sleva získala více než 3 tisíce lajků a byla vyprodána během krátké chvíle. Výtěžek z této akce bude věnován organizaci UNICEF. :-)

Na Slevomatu se dnes objevila sleva na lovení Pokémonů s profesionálním trenérem. Má kancelář přímo v Pokéstopu a dokáže vám nachytat neuvěřitelné množství Pokémonů! Jirka na Slevomatu uvádí:

5124627-e73818

Pokémony lovím už od svých 10 let, mám tedy 15letou praxi. Za své první vydělané peníze jsem si koupil gameboy s hrami Pokémon (jakože fakt). K největším uspěchům řadím určitě chycení Pikachu na mém gauči. Pro kvalitního Pokémona tak už ani nemusím vycházet z bytu!“

pokemonI

pokemon II

pokemonIII

Výtěžek této vtipné akce bude zaslán organizaci UNICEF. Níže uvádíme několik komentářů od zákazníků a odpovědí od velkého lovce Pokémonů, Jirky, Velvyslance zákazníků a zároveň trenér Pokémonů :-)

zdroj/foto: slevomat

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru