Dnes vyšlo 15 článků

Louis Vuitton: kabelky s ohebným displayem

Louis Vuitton: kabelky s ohebným displayem

Všichni víme, že moda jde neustále kupředu. Na výběr máme z nepřeberného množství nekonvenčních a extravagantních modelů. Stačí, když se projdeme po obyčejných obchodech, které jsou v každém větším městě. Jenže světové modní domy luxusních značek jsou téměř neustále o krok napřed a některé z jejich modelů se vymykají jakékoli zvyklosti. Co byste řekli na využití ohebného LED displaye na kabelkách?

Ohebné displaye jsou bezpochyby výdobytkem dnešních technologických vymožeností. Asi by každého přirozeně napadlo, že se ohebné displaye nejlépe dají využít u mobilů nebo u desktopů. Jistě – takové tendence zde jsou. Například značky Samsung a Huawai se tuto technologii snaží přenést do svých smarphonů. Nicméně vypadá to, že využití ohebných displayů je stále neznáme. Tedy pokud nevezmeme v úvahu modní průmysl. Tohoto nápadu se chytil proslulý modní dům značky Louis Vuitton. Na své poslední přehlídce představil kabelky, které měli ohebný display. Značka Louis Vuitton má za to, že se jedná o budoucnost ve výrobě kabelek. Samozřejmě pokud se podíváme na ceny kabelek LV, které touto technologií neoplývají, cena s kabelky s ohebným displayem bude extrémně vysoká, tudíž nebude pro každého.

LV-Cruise-2020-bucket-bag

Ředitel Nicolas Ghesquière říká, že se jedná o jejich nejinovativnější doplněk vůbec a je z jeho vzniku nesmírně nadšený. Majitelky kabelek by pak mohli prohlížet třeba své Instagramové účty přímo na kabelce. Louis Vuitton totiž chce, aby se sjednotila kabelka s mobilním telefonem, ale své tvrzení nezdůvodňuje.

Zdroj,foto: firstclasse.com.my

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru