Kickstarter #31: LOONCUP – první SMART menstruační kalíšek

Každá žena ví, že menstruace není žádná legrace. Na Kickstarteru se objevil první chytrý menstruační kalíšek LOONCUP. Prozradí vám, kdy je kalíšek plný a také vám řekne spoustu cenných informací, které se při používání tamponů a vložek nedozvíte. LOONCUP se stane v menstruačním obdobním vašim nejlepším přítelem.

LOONCUP je mnohem více než tampon a vložka, dokonce je mnohem více než klasický menstruační kalíšek. Jedná se o první SMART menstruační kalíšek, který si zamilujete. Prozradí vám, jak moc je plný. Signalizuje, kdy je nezbytné kalíšek vyprázdnit. LOONCUP sleduje také objem tekutin a informuje vás o barvě menstruace. Podá vám také spoustu informací o samotném cyklu.

LOONCUP je naprosto bezpečný. Jeho používání je komfortní. A hlavně se jedná o chytrý nástroj, který má pevně integrovaný senzor, který komunikuje se smartphonem.

e396b40ce3907cea0ce38d4d91de281b_original

LOONCUP se dá propojit se smartphonem i chytrými hodinkami

Do svého mobilního telefonu si stáhnete z App Store či Google Play aplikaci (bude dostupná od ledna 2016), ve které budete mít veškeré informace o vašem cyklu v reálném čase. Také se zde bude ukládat kompletní historie vašich cyklů. Informuje vás, za jak dlouho byste měli kalíšek vyprázdnit.

Technické specifikace

Kapacita kalíšku je 25 mililitrů a váha je 19 gramů. Je vyrobený ze zdravotně nezávadného silikonu, který je hypoalergenní. Baterie vydrží šest měsíců.

1d3f9070db2573c1dd0844c74f9c17b3_original

Technické specifikace menstruačního kalíšku

Zdroj / Foto: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru