Londýnský startup používá umělou inteligenci k vaření piva

S umělou inteligencí lze dosáhnout neuvěřitelných věcí, jako například popsat fotografie pro zrakově postižené či provozovat výtah. Ale nyní, londýnský startup jménem IntelligentX přišel s užitečnou aplikací umělé inteligence, a to v oblasti vaření kvalitního piva.

IntelligentX nabízí čtyři základní piva, a to klasické britské zlaté pivo, britské pivo s hořkým polibkem grapefruitu, chmelové americké světlé pivo a kouřové pivo. A jakmile některé z piv ochutnáte, můžete společnosti odeslat svůj názor přes Messenger. Umělá inteligence využívá názory na zlepšení svých receptů.

Znamená to tedy, že každá várka piva má ojedinělou chuť. IntelligentX bude dokonce zveřejňovat každý recept, který jeho Automated Brewing Intelligence (ABI) vytváří. A můžete si tak vyzkoušet vaření piva na vlastní pěst.

Zdroj:The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru