Dnes vyšlo 15 článků

Loki

Žánr: Postřehová / Flashová / Relaxační
Forma: zdarma
Multiplayer: ne
Vývojáři: ?
Autor recenzewebovehry
Odkaz na hruHrajte zde

Velice zajímavá postřehová hra Loki procvičí váš postřeh a především přesnou práci s počítačovou myší. Vašim úkolem bude převést slábnoucí ohníček (Loki) z jedné strany levelu na druhou a to tak aby nevyhasnul – v cestě vám budou stát nástrahy, ale i pomocné předměty. Pokud máte rádi neobvyklé a originální hry, čtěte dále!

Loki je zábavnou flash hrou

Jak jsem se již zmínil – hra Loki je především o postřehu, reakcích, přesnosti a hlavně práci z myší. Hlavní podstatou hry je převést oheň (či Lokiho nebo kouli), co nejkratší cestou k cíli. Jak se totiž Loki pohybuje, ztrácí na intenzitě (plamen slábne). Cestou vám poslouží jiné ohně (obvykle pochodeň či něco podobného) k dobytí energie a plamenu.

První levely nejsou nic těžkého, ale sotva se ohřejete – přijdou těžší výzvy. Nejen, že bude třeba převést slábnoucí oheň na druhý konec, ale navíc bude třeba zdolat také nejrůznější překážky v podobě pohybujících se předmětů, řetězů a dalších. Někdy bude zase třeba využívat interaktivitu prostředí (např. dynamit lze ohněm zapálit).

000Loki pc hra je nenáročná

Výhodou hry je především její nenáročnost a originální námět. Ať si myslíme, co chceme. Loki zkrátka není hrou, se kterou bychom se setkali každý den. Staví na jednoduchém principu, který je však okořeněn decentní dávkou obtížnosti – nejedná se tedy o hru, kterou byste jen ‚projeli‘.

Pokud chováte aspoň malou dávku trpělivosti a máte rádi výzvy – Loki je hra, která by vás mohla uspokojit a nabídnout vám slušnou zábavu – v kabátku originálního námětu. Hra však není cílena na masové skupiny a proto se najdou lidé, které bude bavit velice a opačnou skupinu, pro kterou tento žánr nepředstavuje nic atraktivního.

 

Odkaz na hruHrajte zde

 

není zapotřebí

nenalezeno

Komentáře

Nahoru