Dnes vyšlo 1 článků

Logo nakreslí dokonale i bez PC: Seb Lester

Seb Lester, který vystudoval grafický design na Central Saint Martins v Londýně nyní pracuje v jižním Sussexu jako designér a umělec. Tento umělec dokáže nakreslit snad jakékoliv logo, a to až s neuvěřitelnou přesností. Právě Seb Lester vyvinul typy písma a celkový vzhled loga společnostem jako jsou například NASA, Intel, The NewYork Times, British Airways a další.

2015-05-15_233921

zdroj: behance.net

2015-05-15_233933

zdroj: behance.net

Seb Lester je grafik, který se specializuje na vzhled písma. Studoval na Central Saint Martins v Londýně a nyní se specializuje na kaligrafii, která je jeho velkou vášní. Za pouhé čtyři roky se stal jedním z nejvýznamnějších kaligrafů na světě a jeho statusy v rámci sociálních médií sledují denně tisíce lidí.

Právě Seb Lester vyvinul typy písma a celkový vzhled loga společnostem jako jsou například NASA, Intel, The NewYork Times, British Airways a další. Dokáže nakreslit jakékoliv logo až s neuvěřitelnou přesností. A nejen to :-)

A co doporučuje začátečníkům?

Mnoho lidí se ptá, jaké pero by pro ně jako pro začátečníky bylo nejvhodnější. Seb doporučuje například plnící pero značky „Manuscript“, které je široce dostupné a je praktickým nástrojem pro začátečníky. Pro gotické a Italic styly jsou dobrá pera „Pilot Parallel“. Důležitým aspektem však je i papír, který by měl ideálně být spíše hladký.

zdroj seblester.com, foto: semipermanent.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru