Dnes vyšlo 15 článků

Lístky na WWDC vyprodány za 2 minuty!

Lístky na WWDC vyprodány za 2 minuty!

Chcete jít na Apple Worldwide Developer Conference neboli WWDC? A jste na to dost rychlí?

Proslýchá se, že lístky byly pryč za pouhých 120 sekund a že mnoho lidí, kteří si chtěli koupit vstupenku, se nemohlo dostat na kupní stránku a místo toho získali jen chybové hlášení (pravděpodobně v důsledku zvýšené zátěže na serverech).

Bylo to už loni

Poptávka po vstupenkách na WWDC se v posledních pěti letech podstatně zvýšila.  Předpokládá se, že je to díky přílivu vývojářů iOS aplikací. V loňském roce byly vstupenky vyprodány za méně než 2 hodiny.

Kupující zřejmě nehledí na cenu

Vstupenky na WWDC stojí 1599 dolarů (necelých 32 000 Kč!) a jsou nepřenosné. Takže pokud se je – na rozdíl od vstupenek na koncert – nějaký chamtivý kupující snaží prodávat později s větší cenou, má smůlu. Černý trh WWDC vstupenek je poměrně malý. Málokdo chce na kongresu vystupovat pod jménem někoho jiného.

Apple by to měl řešit

Když Apple vidí, že je poptávka tak vysoká, možná by to byl ten pravý čas, aby zvážil buď větší místo pro více vývojářů, nebo pořádal více takových akcí po celém světě.

Ale i pokud se vám nepodařilo získat lístek na WWDC, červnový výlet do San Francisca by za to prý přece jenom mohl stát. I když se nebudete moci zúčastnit oficiálních setkání a večírků, budou se ve městě pohybovat tuny vývojářů, se kterými byste mohli navázat kontakt.

Zdroj: mashable.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru