Dnes vyšlo 15 článků

Lišta od Seznamu umí zobrazit oblíbené internetové stránky

Lišta od Seznamu umí zobrazit oblíbené internetové stránky

Vylepšená aplikace Lištička dokáže v nové záložce zobrazit miniatury oblíbených stránek. Něco podobného používá internetový prohlížeč Opera ve své verzi pod názvem „ Rychlý přístup “. Pokud máte ve svém Exploreru nainstalovanou novou verzy lištičky, tak se vám v novém okně může zobrazit až 15 miniatur stránek, které vás odkážou na vaši oblíbenou stránku.  Tak můžete mít všechny své oblíbené weby při ruce.

Další zajímavostí je funkce, která vám umožní uložit všechny otevřené záložky do jednoho okénka rychlé volby. Libovolné množství webových stránek  můžete otevřít pouhým kliknutím.

Lištička  také zvládne  přepočítávat měny. V prohlížeči najedete  kurzorem myši  na cenu v zahraniční měně, tak automaticky vyskočí bublina s přepočtem na koruny (dle aktuálního kurzu České národní banky)

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru