Lime Talk: Online chat aplikace, která zlepší vaše prodeje

Cílem každého majitele webu, který své produkty či služby poskytuje prostřednictvím internetu, je prezentovat takovým způsobem, aby zaujal návštěvníka a nabízený produkt mu prodal. Proto je důležité, aby se návštěvník v nabídce snadno zorientoval a webový portál pro něj byl přehledný a přívětivý od první návštěvy až po výsledný nákup vybraného zboží. Toho lze dosáhnout různými cestami. Grafickým uspořádáním, správně strukturovaným obsahem, sofistikovanou provázaností souvisejících nabídek a podobně. Vedle těchto pravidel se nabízí další originální nástroj, jak web posunout o úroveň výš, a to je online chat.

Co je online chat?

Online chat je nástroj, který si můžete velmi snadno nainstalovat na váš web. V dolní části vašeho webu se tak objeví komunikační okénko (widget), skrze které vám mohou návštěvníci pokládat otázky. Vy dostanete přístup do systému, kde můžete jejich otázky zodpovídat.

Návštěvníky můžete navíc i sami aktivně oslovit, například s pomocí při výběru vyhovujícího výrobku nebo služby. A to vše při nejnižší ceně na trhu.

Chat si můžete pořídit např. u českého poskytovatele Lime Talk, který nabízí uživatelsky přívětivé a jednoduché ovládání.

Komunikace i přes mobilní telefon

Prostřednictvím služby Lime Talk můžete komunikovat s vašimi zákazníky, i když nejste zrovna u počítače, a to prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu.  Pro vaše zákazníky jste tak dostupní prakticky kdykoliv; jejich otázky můžete zodpovídat obratem, což návštěvníci určitě ocení.

Sledujte zákazníka na každém kroku

Pokud jste provozovatel webových stránek, pak můžete díky službě Lime Talk zjistit, o jaký produkt se právě zákazník zajímá. Je jedno, jestli na váš web přistupuje ze svého internetového prohlížeče, nebo k prohlížení webových stránek využívá mobilní telefon. Na obě tyto varianty je Lime Talk připravený. S Lime Talk budete připravení podat kdykoliv vašemu zákazníkovi pomocnou ruku.

Snadná instalace

Jako ovládání, tak i instalace služby Lime Talk je velice jednoduchá. Stačí se zaregistrovat na portálu limetalk.com a na svoji webovou stránku vložit krátký HTML kód. Vše ostatní, jako například přizpůsobení vzhledu klienta Lime Talk stylu a vzhledu vašeho webu, je vám po přihlášení plně k dispozici.

Zaujala vás možnost doplnit vaši internetovou propagaci nebo e-shop originální službou? Rádi byste se o službě Lime Talk dozvěděli více detailů, včetně ceny? Potom navštivte internetové stránky www.limetalk.com a produkt ryze český, s rychlou a ochotnou českou podporou.

Buďte o krok před konkurencí a využijte výhod, které vám Lime Talk nabízí. Vaši zákazníci to jistě ocení.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru