LIFTAGO na Slovensku pomáhá zaneprázdněným rodičům. Vozí děti do školy

Časově vytížení rodičové na Slovensku stále častěji využívají služeb startupu LIFTAGO na dopravu svých ratolestí do školy, neboť mají jistotu, že se děti dostanou včas na zadanou adresu se spolehlivými řidiči. V aplikaci LIFTAGO si rodiče vyberou z nejlépe hodnocených řidičů a zároveň mohou sledovat jejich trasu a pohyb v reálném čase.

„Rodiče dětí zejména na prvním stupni základních škol v hlavním městě se často nemají na koho obrátit o pomoc s dopravou svých ratolestí. Je pro nich náročné sladit svůj pevně stanovený pracovní čas s termíny školních povinností anebo mimoškolních kroužků. Své malé školáky se však bojí pustit samotných městskou hromadnou dopravou, ale sami přepravu v rámci města a dopravních špiček nestíhají. Proto jsme rádi, že si rodiče jako alternativu zvolili nejkvalitnější řidiče LIFTAGO s hodnocením 4,9 a 5 hvězdiček, na které se dá absolutně spolehnout. Rating se totiž vypočítává z posledních 100 jízd řidiče a udržet si ho je velice náročné,“ uvedl Tomáš Sroka, oblastní ředitel LIFTAGO pro Slovensko.

liftago

Zdroj: Liftago

Každý rodič se na detailech přepravy dětí domluví s konkrétním řidičem. Velice žádané jsou především ženy taxikářky a řidiči s hodnocením 4,9 a 5 hvězdiček.

„Pro některé školáky jezdím pravidelně celý školní rok, jiné děti vozím pouze občas podle potřeby rodičů, když v ten den nestíhají. Od toho se potom odvíjí i sazba jízdného,“ uvedla řidička Andrea Pospíšilová, která spolupracuje se službou v Bratislavě.

Zákazník v aplikaci zadá trasu a může si vybrat z několika nabídek profesionálních řidičů, kteří se zrovna nachází v okolí. A může se rozhodnout podle typu auta, sazby za jízdu, vzdálenosti či popularity řidiče. Hodnocení řidičů hraje při výběru asi největší roli.

„Příjemných taxikářů bude vždy nedostatek, proto Slováci oceňují, že si je mohou vybrat. Jsme velice rádi, že průměrné hodnocení je vysoké – až 4,84 hvězdičky z maximálních 5,“ dodal Tomáš Sroka.

Slováci při hodnocení řidičů zohledňují příjemné chování, profesionalitu, úsměv, znalost města a čistotu vozidla.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru