Dnes vyšlo 1 článků

LIFT: Levitující nabíječka pro Apple Watch

Unikátní levitující systém LIFT bezdrátově nabíjí chytré hodinky Apple Watch a Pebble, zatímco nadnáší ve vzduchu.

LIFT je ojedinělá bezdrátová nabíječka, která umožňuje, aby hodinky během nabíjení levitovaly ve vzduchu. Prostřednictvím nabíjecí základny můžete nabíjet hodinky Pebble či Apple Watch. To vše umožňuje revoluční indukční systém. A když zrovna nenabíjíte hodinky, nabíječka se promění v krásnou inteligentní lampu.

Společnost, která za tímto projektem stojí, si patentovala indukční systém inspirovaný originálními nápady společnosti Tesla týkající se přenosu elektřiny prostřednictvím éteru. Společnost tento radikální koncept upravila a nabíječka je tak schopna přenést energii, zatímco se nabíjené zařízení vznáší v prostoru. Nejsou potřebné žádné dráty.

Tvůrci byli silně ovlivněni jednoduchým minimalismem značek Apple a Porsche Design. Kladli důraz na detail, přičemž se snažili odstranit zbytečné prvky. Při výrobě byly použity nejvyšší standardy výroby a byly použity kvalitní materiály vyznačující se svou krásou, funkcí a výkonem. Hlavní skříň je vyrobená z hliníku, který je ideální k dosažení nejlepší tolerance. Pro indukční systém byla použita keramika, která je charakteristická pro své nevodivé vlastnosti.

Svým minimalistickým designem bude levitující nabíječka vynikat na pracovním stole, konferenčním stolku i nočním stolku. Nabíječka LIFT je kompatibilní se všemi modely hodinek Apple Watch a posledními dvěma generacemi Pebble.

Tento projekt hledá podporu na crowdfundingovém portálu Kickstarter, kde bylo cílem vybrat 44 tisíc dolarů. Ještě má kampaň 30 dní do konce a už má na svém koně přes 240 tisíc dolarů.

Zdroj: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru