Dnes vyšlo 15 článků

Lidská síla bude již brzy dostupná k pronájmu na internetu

Lidská síla bude již brzy dostupná k pronájmu na internetu

Začínající český projekt Lidskasila.cz má v plánu zprostředkovávat lidem služby, které si budou moct objednat online. Budete si tak například moci objednat malíře, klíčníka nebo uklízečku – online.

Během několika týdnu se na českém internetu objeví nový projekt, který byl nazván Lidskasila.cz. Bude to tuzemská verze webů jako Thumbtack, Handy.com nebo Homejoy. Půjde tedy o zprostředkování služeb.

Na webu si například objednáte uklízečku a ta by měla do 3 hodin dorazit až k vám domů. Předem stanovenou cenu služby zaplatíte přes internet pomocí platební karty a o víc se nemusíte starat. Server bude nabízet služby pouze od ověřených lidí.

 lidskasila.cz

Zakladatelé projektu prozradili, že už nyní mají připraveno 40 ověřených dam na úklid. Ostatně jak sami říkají, ze začátku se bude jednat hlavně služby jako uklízení, hlídání psů nebo dětí, ke kterým postupně budou přibývat další. V prvních fázích webu budou služby dodávány do následujícího dne. Toto opatření je samozřejmě dočasné a postupem času spadne na slíbené 3 hodiny.

Podle autorů by chtěli vytvořit ,,Heureku pro služby”. Web navíc nabízí první objednávku se slevou 30%, pokud si vytvoříte účet do 31. října.

Mladý redaktor, který chce poskytnou svým čtenářům kvalitní obsah a zajímavé čtení. Zapálený programátor a hráč, který má v oblibě .NET a Linux. Dychtivý čtenář knih a milovník čínského jídla. Twitter → @jarekpetrik

Komentáře

Nahoru