Lidl začne prodávat spotřební zboží online

Lidl začne prodávat spotřební zboží online

Co není na internetu, jako by neexistovalo. Žijeme ve světě, kde je většina lidí online a totéž je požadováno i po té zbylé menšině. Online svět je místem, kde našlo odbytiště nejrůznější zboží. V poslední době se velmi rozmáhá online nakupování všeho druhu.

Speciálními online obchody potravin jsou Košík.cz, Rohlík.cz a Kolonial.cz. Potravinové řetězce, které mají své kamenné prodejny na pole online prodeje zatím moc nevstupují. Z pohodlí domova si můžete nakoupit pouze potraviny z Tesco.

02ubersicht595_0

Německé supermarkety se rozhodly situaci změnit. Novinkou je, že budeme moci spotřební zboží nakupovat online ze supermarketu Lidl. Nabídka zboží, které v e-shopu najdeme bude včas upřesněna. Lidl je u Čechů velmi oblíbený. Nabízí značky zboží, které nejsou dostupné v žádném jiném supermarketu. Potraviny jsou z Německa, na co Češi dobře slyší z důvodu týkajícího se kvality potravin. Lze říci, že je Lidl nejoblíbenější diskontní supermarket v České republice.

Kdy bude e-shop zprovozněný?

Mluvčí obchodního řetězce Lidl, Zuzana Holá informuje, že možnost online nakupování bude plošně k dispozici po celém Česku. O informaci, kdy bude služba spuštěna, budou zákazníci včas obeznámeni. Mělo by k tomu dojít už tento rok.

Vstoupit na online trh se chystají i další němečtí obchodníci. V Německu je totiž online obchod spotřebního zboží zcela běžným. Online prodává například Penny nebo Kaufland. Tím, že tato služba v Česku není tak obvyklá, vzniká zde pro služby atraktivní prostor a možnost většího výdělku

Zdroj, text/foto:  lidl.com 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru