Dnes vyšlo 15 článků

Lidl připravil kuchařskou výzvu pro blogery

Lidl odstartoval druhou kuchařskou výzvu pro blogery, a to Lidl food challenge. Úkolem blogerů je vymyslet unikátní letní recept, přičemž použijí tři zadané ingredience. Porota tří členů – Roman Paulus, Marcel Ihnačák a Markéta Krajčovičová – rozhodne o vítězi.  

774_food_challenge

Druhá výzva Lidl food challenge

„V loňském roce jsme vyzkoušeli už jednu blogerskou výzvu. Jelikož byly výsledné recepty úžasné a na profesionální úrovni, rozhodli jsme se výzvu zopakovat,“ řekla Jitka Vrbová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

V první kuchařské výzvě se objevily známé kuchařské blogerky jako Bohyně kuchyně, Kitchenette, Chez Lucie, Meg v kuchyni, Děvče u plotny, S vášní pro jídla a také Laskominy od Maryny.

Výzva končí 30. června

Pakliže se chcete zúčastnit další soutěže, stačí poslat recept s fotografií pokrmu do konce června. Vítěz se může těšit na kuchařský kurz dle vlastního výběru v pražském hotelu Radisson Blu Alcron. Tento kurz povede michelinský kuchař Roman Paulus.

Zdroj: Lidl

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru