LIDL merch: ode dneška opět v prodeji

LIDL merch: ode dneška opět v prodeji

Možná to bude znít jako vtip, možná jste to již zaregistrovali – Lidl má vlastní merch a nejedná se výhradně o potraviny prodávané pod jejich značkou. Můžete si koupit letní sandále s potiskem Lidl, ponožky nebo tričko. Pouhá vtipná myšlenka se stala realitou. Nicméně úspěch Lidl merche mohou závidět kdejací umělci. 

Obchodní řetězec, který prodává především potraviny, ale občas také levné kousky oblečení, domácí potřeby apod. Minulý týden představil limitovanou kolekci oblečení, kde je hlavním motivem logo obchodního řetězce. Luxusní módní značky by mohly závidět, protože jednoduchý merch se vyprodal za pár hodin. Přesněji pánská část kolekce byla vyprodána za pár hodin. Jednalo se o první testovací vlnu. Oficiálně se začne Lidl merch prodávat právě od dneška – 29. června. Ceny se od běžných cen v Lidlu neliší. Tričko stojí 129 Kč, ponožky 39 Kč a tenisky 399 Kč.

 

Snímek obrazovky 2020-06-28 v 18.22.49

Lidl se rozhodl pro další způsob propagace – merch. Proběhne tak testování věrných zákazníků. Ti, kteří si produkt zakoupí budou propagovat řetězec Lidl u vody i ve městě. Lidl si s návrhem oblečení a sandálů příliš nelámal hlavu a vsadil na bílou klasiku. O příchodu této kolekce nedali dopředu znát, tudíž to byl šok. Lidl merch obletěl celé sociální sítě a sklízel posměch, chválu i odpor.

 

Zdroj, foto: lidl.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru