Dnes vyšlo 1 článků

Lidl má vlastní obědové stravenky. V České republice stravenky Lidlu využívá přes 8 tisíc zaměstnanců

Diskontní řetězec Lidl vstupuje s produktem „Naše stravenka“ na český trh s obědovými stravenkami, přičemž si chce vybudovat širokou akceptační síť restaurací. Z tohoto důvodu účtuje restauracím za přijímání stravenek nejnižší provizi na trhu, a to pouze 2,5 %.

V současné době stravenky Lidlu využívá 8 tisíc zaměstnanců německého řetězce. Od dubna se k nim mají přidat i zaměstnanci Kauflandu, jichž je více než 12 tisíc.

„Každé restauraci přitom budeme při proplácení stravenek účtovat poplatek jen 2,5 procenta. Tato částka platí pro všechny provozovatele a všechny způsoby proplácení bez rozdílu,“ řekl generální ředitel společnosti Lidl Česká republika Pavel Stratil.

Hlavními poskytovateli stravenek na českém trhu jsou společnosti Sodexo, Edenred a Le Chéque Déjeuner. A mezi tyto lídry se chce přidat i Lidl.

lidl

Zdroj: Lidl

Štítky: , ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru