Lidé po celém světě sdílí fotografii psa Marka Zuckerberga

Možná jste nevěděli, že Mark Zuckerberg má doma maďarského ovčáckého psa, který se jmenuje Beast a je považován za jednoho z nejroztomilejších psů na světě. V sobotu Mark Zuckerberg sdílel fotografii svého psa, jak skáče do vzduchu. A světe div se, fotografie byla sdílena po celém světě neuvěřitelnou rychlostí.

Mark Zuckerberg má doma se svou přítelkyní Priscillou Chan mají doma originálního maďarského ovčáckého psa, který se jmenuje Beast. Včera, v sobotu 28. listopadu, Mark Zuckerberg sdílel fotografii svého psa na svém profilu na Facebooku a dnes, v neděli dopoledne, již má tato fotografie vyobrazující chlupatou kouli radosti 17 803 sdílení a přes půl milionu lajků.

2015-11-29_105005

2015-11-29_105338

mop-dog-1

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru