Dnes vyšlo 15 článků

Lidé dali přes 40 000 dolarů, za vykopání obrovské díry, jen z legrace – a peníze stále přicházejí.

Toto je doslova díra na peníze. Stvořitel hry Karty proti lidskosti včera přišel se svým vlastním způsobem oslavy davového nákupního šílenství Black Friday. Oznámil, že bude bagrem kopat díru do země tak dlouho, dokud lidé budou ochotni za to platit.

A kopání jde zatím více než dobře. Je to vážně tak šílené, jak se na první pohled zdá. Spousta lidí je ochotna platit za nekončící záběr lopaty bagru do hlíny. Zatím bylo vybráno přes 41 000 dolarů (přes 1 milion korun). To by mělo vystačit na přibližně 32 hodin čistého času kopání.

Každý zaplacený dolar vystačí přibližně na 1,8 vteřiny práce a od zahájení kopání už vznikla pěkně velká díra. Jak pokračuje hloubení díry nazvané Sváteční díra můžete sledovat živě na Youtube.

Na tzv. Černý pátek se v Americe stalo už tradicí vylákat lidi do obchodů na obrovské slevy. Je to neskutečné mrhání peněz na hlouposti, říká stvořitel hry. Však také minulý rok oslavil toto davové šílenství podobně nesmyslnou akcí.

Nechal si od lidí zaplatit 5 dolarů. Co za to na oplátku dostali? Absolutně nic. Přesto bylo vybráno 71 145 dolarů (cca 1,8 milionu korun), což společnost rozdělila jako prémie svým zaměstnancům. Před 2 lety dokonce prodali býčí extrementy za 180 tisíc dolarů (cca 4,5 milionu korun). S těmi se dá alespoň pohnojit půda. Již teď jsme napjati, jak oslaví rok následující.

Zdroj: Business Insider

Komentáře

Nahoru