Dnes vyšlo 15 článků

Lidé celé planety řádně přivítali nový rok 2014

Lidé celé planety řádně přivítali nový rok 2014

Po celé zeměkouli probíhaly oslavy nového roku ve velkém. Londýňané dokonce mohli i ochutnat přicházející rok, měl chuť banánu, broskví a pomerančů…

Minulý rok (2013) je definitivně za námi, a už se nevrátí. Nemá asi ani smysl zdůrazňovat, že se na celé zeměkouli slavilo, aby se rok nový, 2014, řádně přivítal. Všechny silvestrovské oslavy se obešly bez velkých problémů.

Někdo to možná „trošku přepískl“ …

Ano, možná sem tam, se objevil někdo, kdo slavil přicházející rok trošku více. Nemůže se tedy divit, že ranní probuzení stráví na záchytné stanici…

Světová města oslavovala, jak se dá

Silvestr se pořádně slavil především ve velkých městech, kde zasahovali zkušení pyrotechnikové, aby lidem trošku zpestřili nový rok, jak jinak, než pořádným ohňostrojem.

Ohňostroj v Moskvě

Ohňostroj v Moskvě

Vánoční ostrovy měly jako první rok 2014

První ohňostroj nebo spíše první oslavy příchodu nového roku si mohli užívat lidé žijící na tzv. Vánočním ostrově. Následně se Silvestr přesunul i k našim protinožcům do Austrálie, a následně se dostal i k nám.

Historické památky Londýna oslavily řádně příchod roku 2014

Jeden z nejhezčích ohňostrojů (podle mého názoru) většinou mívají v hlavním městě britského království, v Londýně. Kde do oslav zapojí většinu svých známých památek, jako například Tower Bridge nebo Londýnské oko (London Eye).

O silvestrovské půlnoci doslova ožil celý Londýn …

Nezapomenutelný ohňostroj?

Je sice pravdou, že v Británii oslavovali Nový rok o hodinu později než my. Ale musíte uznat, že se lidé čekající na pořádný ohňostroj, dočkali a jistě na to do dalšího roku nezapomenou.

Ohňostroj s příchutí banánu, broskví a pomerančů

Avšak londýnský ohňostroj měl jedno velké plus. Zatímco lidé, po celé planetě jenom poslouchali a upřeně se dívali na poletující rachejtle. Londýňané ho mohli ochutnat. Spíše banánové konfety … Banánové konfety však nebyly to jediné, co mohli lidé ochutnat. Parfemované bublinky měly příchuť pomeranče a sníh s příchutí broskví.

Australská opera plná lidí

Velice povedený ohňostroj mohli zhlédnout lidé v australské Sydney, kde se přímo v budově opery sešlo 1,6 milionů lidí…

Šampus a cinkající skleničky v dalších hlavních městech po celé zeměkouli

Podobně jako tato velká města oslavovali i další hlavní města. V Praze na Václavském náměstí, ve Stockholmu ve Švédsku, v Hong Kongu, apod.

Hong Kong

Rozzářená show v Hong Kongu

Times Square New York

Oslavy roku 2014 v New Yorku, konkrétně Times Square

malajsie

Oslavy v Malajsii

Kyjev

Další město … tentokrát Kyjev

 

Silvestrovské oslavy doprovázely světelné show, ohňostroje, pití, apod. Nezbývá nic jiného dodat než – Šťastný nový rok 2014!!!

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru