Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: LG Electronics a ČSLH si pronajali prostory na Harfě

LG Electronics a ČSLH si pronajali kanceláře a maloobchodní prostory na Harfě

Skupina Lighthouse Group, významný developer komerčních a rezidenčních nemovitostí, s radostí představuje své nové nájemce, LG Electronics CZ, s.r.o. a Český svaz ledního hokeje (ČSLH), v administrativním komplexu Harfa Office Park.

ČSLH, jenž krom jiného organizuje hokejové soutěže I. a II. nejvyšší ligy České republiky, podepsal dlouhodobý pronájem na přibližně 1000 m2 prvotřídních kancelářský prostor a počátkem ledna 2014 se přestěhoval do svých nových kanceláří.

Předseda ČSLH Tomáš Král říká: “To, čeho si nejvíce ceníme na budově Harfa Office Park, je vysoká kvalita za rozumnou cenu. Těsná blízkost největší české hokejové O2 arény má pro nás symbolický význam. Je to také místo, kde se bude konat Mistrovství světa v ledním hokeji 2015.”

Posledním přírůstkem do řad nájemců Harfy je společnost LG Electronics CZ, s.r.o., přední výrobce spotřební elektroniky. Tato společnost si v Harfa Office Park pronajala kanceláře o rozloze 1400 m2 a v květnu 2014 otevře 500 m2 výstavních prostor v sousední Galerii Harfa.

Jiřina Kahudová, senior konzultantka společnosti Jones Lang LaSalle, která zprostředkovala nájem, říká: “Skutečnost, že společnost přitahující pozornost a sídlící posledních deset let v lukrativní části Prahy 5 (na Andělu), jako je právě LG Electronics CZ s.r.o. , si zvolila Harfu za svou centrálu, potvrzuje vysokou kvalitu komplexu Harfy a dokazuje, že společnosti zvažují přemístění svých centrál, jelikož nové kanceláře nabízejí vyšší kvalitu za výhodnou cenu.”

Tamir Winterstein, generální ředitel skupiny Lighthouse Group, dodává: “Jsme rádi, že můžeme v Harfě přivítat tak významné nájemce. Náš hlavní administrativní projekt poskytující všechny služby v rámci integrovaného nákupního centra plní veškeré požadavky mezinárodních nájemců, jako je společnost LG Electronics CZ s.r.o., i národní chlouby, jako je Český svaz ledního hokeje, což upevňuje pozici Harfy na pražském trhu s kancelářskými prostory.”

O Harfa Office Park

Harfa Office Park je vysoce kvalitní administrativní komplex třídy A, nabízí výbornou dostupnost autem i veřejnou dopravou, což je jednou z jejích obchodních výhod. Budova je umístěna hned vedle stanice metra B (zastávka Českomoravská). Budova těží z tramvajové zastávky umístěné před vstupem do budovy a také z vlakového nádraží Praha-Libeň. Mezi další hlavní výhody projektu patří široké parkovací možnosti a propojení s nákupním centrem Galerie Harfa, které kromě 160 obchodů, kaváren a restaurací nabízí také fitness centrum & spa.

O společnosti LG

LG je silná korejská společnost s více než padesátiletou historií a patří mezi světové představitele technologie a inovátory spotřební elektroniky, domácích spotřebičů a mobilních komunikací. Celá skupina LG čítá více než 84 tisíc zaměstnanců ve 112 závodech a 81 dceřiných společnostech po celém světě. Místní pobočka LG Electronics CZ s.r.o. je jedním z lídrů na českém a slovenském trhu se spotřební elektronikou.

O Českém svazu ledního hokeje

Český svaz ledního hokeje (ČSLH) je občanským sdružením zastřešujícím dění v ledním hokeji v České republice a jedním ze zakládajících členů Mezinárodní hokejové federace založené roku 1908.

ČSLH organizuje na centrální úrovni I. a II. ligu mužů, extraligu a ligu juniorů, extraligu a ligu staršího dorostu a ligu žen. Prostřednictvím krajských svazů pak extraligu a ligu mladšího dorostu a další mužské, juniorské, dorostenecké či žákovské soutěže. ČSLH vysílá českou hokejovou reprezentaci (včetně mládežnických výběrů, žen, veteránů a sledge hokejistů) k mezinárodním utkáním.

Kontakt:

Markéta Halouzková

tel.: 234 379 222

e-mail: Halouzkova@lhg.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru